Druk cyfrowy Druk offsetowy Druk solwentowy Druk termotransferowy Krówki reklamowe

Druk solwentowy

      Druk wielkoformatowy wykonywany jest na ploterach solwentowych o różnorodnej rozdzielczości - dostosowanej do potrzeb klienta. Ciągle rozbudowujący się park maszynowy potrafi zadowolić każdego klienta. Wysoka jakość druku, dogodne terminy, a także atrakcyjne oferty cenowe to nasze atuty.

Format: Różne szerokości mediów oraz dowolna długość druku pozwala wybrać każdemu klientowi odpowiedni rozmiar do swoich potrzeb (od 1m do 5m).


Nośnik:Do druku wielkoformatowego stosujemy różne media w zależności od zastosowania takie jak: banery (do reklam wieszanych), folie samoprzylepne (do oklejania pojazdów, szyldów i okien), płótna (do reprodukcji obrazów)

Materiały banerowe:;Przeznaczony do druku jednostronnego. Zbudowany jest z tkaniny poliestrowej powleczonej PCV. Bardzo wysoka wytrzymałość na rozdarcie. Zastosowanie jako nośnik reklamowy oświetlony od strony zewnętrznej (strona zadrukowana) światłem dziennym lub sztucznym. Poszczególne pasy frontlitu mogą być łączone poprzez zgrzewanie tworząc powierzchnię o wymiarach limitowanych tylko wytrzymałością konstrukcji nośnej banera, lub możliwościami jego zamocowania.

Folie samoprzylepne:
Folia monomeryczna - Przeznaczona do krótko i średniookresowych (2-3 lat) zastosowań zewnętrznych na płaskie powierzchnie bez występowania przetłoczeń, np. głębokie wnęki gdzie istnieje konieczność deformacji folii w celu dopasowania do trudnego nierównego podłoża.
Folia polimerowa - Przeznaczona do długookresowych (5 lat) zastosowań zewnętrznych na płaskie powierzchnie z lekkimi przetłoczeniami, np. gdzie istnieje konieczność lekkiej deformacji folii w celu dopasowania do nierównego podłoża.
Folia wylewana - Przeznaczona do ekstremalnych długookresowych zastosowań (5 i więcej lat) zastosowań zewnętrznych na nierówne powierzchnie z wyraźnymi przetłoczeniami, gdzie istnieje konieczność deformacji folii w celu dopasowania do nierównego podłoża.

Folie okienne:Folia One way vision - Specjalna, perforowana folia PCV, biała, błyszcząca, z czarnym spodem, przeznaczona do użytku na płaskich, przezroczystych powierzchniach, takich jak np. szkło. Nadrukowany na folii obraz jest widoczny, podczas gdy perforacja pozwala na swobodne przechodzenie światła. Stosunek powierzchni do zadruku do całości powierzchni wynosi 50%. Zakres zastosowania to krótko i średniookresowa reklama zewnętrzna na szybach pojazdów, witrynach sklepowych oraz innych przeźroczystych, nośnikach reklamowych. Ze względu na możliwość gromadzenia się kurzu i wilgoci w perforacji folii zaleca się zabezpieczenie folii laminatem. Folia może być aplikowana tylko "na sucho".

Papier:
Blueback - Papier stosowany przy wydrukach bilboardów. Tylna błękitna warstwa zapobiega prześwitywaniu poprzednio naklejonych warstw reklamowych.
Whiteback - Papier przeznaczony do wystawy wewnetrznej zarowno podświetlanej jak i oświetlanej, doskonale nadaje się do wystroju wszelkich pomieszczen handlowych czy wystawowych

Inne:
Płótno - Błyszczące lub matowe płótno przeznaczone do druku solwentowego jednostronnego, posiadające specjalną powłokę, która zapewnia niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu, charakteryzuje się dużą wodoodpornością.